Stalo žaidimas Crazy Monkey

Nepakanka prekės atsargų
14,00 EUR
Su mokesčiais

Pasiruošimas žaidimui: Kiekvienas žaidėjas turi pasiimti po beždžionėlę, žaidėjo lentelę, atsitiktine tvarka išsidalinti po 2 korteles ir padalinti kokosus į 2 lygias dalis. Sudėti likusias dalis atgal į dėžutę (likusios kortelės nebebus panaudotos žaidimo metu). Tada turite išdėlioti plastikinius indelius ir žaidėjo lenteles pagal paveikslėlį pavaizduotą 1 puslapyje.

Žaidimo eiga: Žaidimą pradeda jaunesnis žaidėjas iššaudamas vieną kokosą su beždžionėle. Beždžionėlių pozicija pavaizduota 4 puslapyje esančiame paveikslėlyje. Jeigu žaidėjas įšauna kamuoliuką į indelį šiam neatšokus, jis paima tą indelį ir padeda ant savo žaidėjo lentelė (jeigu pataikote į priešininko jau turima indelį jį taip pat galite paimti). Jeigu žaidėjas pataiko į raudoną indelį, jis gali paimti indelį ir šauti kokosą dar kartą. Jeigu pataiko į geltoną jį tiesiog paima ir perduoda ėjimą kitam žaidėjui. Kokosai turi išlikti indeliuose iki žaidimo pabaigos.

Žaidimo pabaiga: Laimėtojas yra tas, kuris pastato 6 indelių piramidę (pavaizduota 2 puslapyje) ARBA jeigu visi kokosai yra indeliuose žaidimas baigiasi (šiuo atveju laimi žaidėjas su daugiausia kokosų savo indeliuose, jeigu skaičius vienodas, tada laimi paskutinis kokosą iššovęs žaidėjas)

Šis žaidimas skirtas 2 žaidėjams, norint žaisti 4, reikia 2 žaidimų.

Gamintojas rekomenduoja vaikams nuo 4 metų.

Jums taip pat gali patikti

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Prekė išsaugota
Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą

Mūsų svetainė naudoja slapukus. Plačiau