Mūsų įmonė UAB "Barteris" gyvuoja jau ne vienerius metus, o pirmoji "Išparduotuvė-vaikams" atidaryta dar 2010 metais. Šiuo metu, be elektroninės parduotuvės, sėkmingai savo veiklą vykdo jau trys mūsų išparduotuvės: Klaipėdoje, Kretingoje bei Mažeikiuose.

Mūsų pagrindinis uždavinys - patenkinti klientų poreikius bei pasiūlyti jiems patraukliausią kokybės ir kainų santykį rinkoje!

Mūsų prekės - tai gerai žinomų Europos gamintojų žaislai ir kitos prekės vaikams, importuojamos iš užsienio (Vokietija, Anglija, Ispanija) ir atitinkančios visus keliamus ES reikalavimus. Tai naujos ir nekondicinės prekės, kurios jau yra pabuvojusios užsienio rinkoje, todėl gali turėti nežymių trūkumų. T.y., pažeista gamintojo pakuotė arba jos nėra, prekė iš ekspozicijų, gamintojo padarytas nežymus brokas ir kt. Tačiau norime patikinti, kad VISOS prekės prieš patenkant į mūsų parduotuvių lentynas, yra kruopščiai TIKRINAMOS. Todėl rekomenduojame visada perskaityti informaciją prie prekės.

Taip pat mūsų parduotuvėse rasite jau ir naujų Ukrainos gamintojų "TechnoK" bei "Unika" prekių. Šie gamintojai pasižymi žaisliukais iš itin kokybiško, patvaraus, tvirto ir spalvingo plastiko. Tai kaladėlės/konstruktoriai, lavinamieji žaislai/rūšiuoklės, virtuvinių indelių rinkiniai bei virtuvėlės, įvairiausių modelių bei dydžių mašinos, stalo žaidimai.

Visos svajonės vaikų įgyvendintos bus - tik užsukit pas mus į svečius!

Product added to compare.